ПРОДАВНИЦИ ГТЦ!

Модерен и шик бренд на долна облека, костими за капење и горна облека.
Брендот Lisca е синоним за добро вклопување, квалитет и удобност, во комбинација со модерно модерно чувство. Една жена од Лиска е самоуверена, разиграна и пожелна, секогаш со многу шарм и стил. Може да биде романтична и нежна или смело заводлива, но секогаш сигурна во себе, во својата женственост и привлечност.

Lisca

Телефон

02/ 3216 555

Е-пошта

liscagtc@lisca.mk

Работно време

09:00 – 21:00

Локација

Приземје, секција 3

Сподели со пријателите

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on skype
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Lisca